Wynajem samochodów sportowych i vanów Jasło, Krosno, Tarnów

Samochód do ślubu

Ślub i wesele to szczególne okazje, które zasługują na równie niepowtarzalną oprawę. Project Cars Gorlice oferuje Młodym Parom z Gorlic i okolic a również z całej Polski, wynajem ekskluzywnych, stuprocentowo niezawodnych samochodów przygotowanych właśnie na tę wyjątkową okazję. I to przy minimum formalności! 

Zdajemy sobie sprawę, jak dużo macie na głowie w tym wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego podstawiamy umyte i nawoskowane auto udekorowane zgodnie z życzeniem Państwa Młodych, a nawet zapewniamy kierowcę do Państwa dyspozycji na ten szczególny dzień. 

Wynajem krótkoterminowy

Oferujemy usługę wynajmu krótkoterminowego – możesz cieszyć się swobodą komunikacyjną zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Proponujemy Ci wynajem nowoczesnych, wspaniale wyposażonych i zadbanych samochodów. Podróżowanie nimi to czysta przyjemność!

Wynajem krótkoterminowy to usługa wypożyczenia samochodów luksusowych na okres od kilku godzin do miesiąca. Jeżeli planujesz wakacyjny wyjazd, weekendowy spontaniczny wypad ze znajomymi, czeka Cię przeprowadzka lub po prostu potrzebujesz samochodu oferującego sporo emocji i adrenaliny.

Wynajem długoterminowy

Usługa długoterminowego wynajmu samochodu jest świetną alternatywą dla leasingu – dzięki niej możesz użytkować fabrycznie nowe auta w niewyobrażalnie niskich cenach. W ramach długoterminowej umowy możesz zmieniać samochód co 2 lub 3 lata – zawsze będziesz więc mieć do dyspozycji praktycznie nowe auto. Poleca się go szczególnie firmom, gdyż usługa ta nie zmniejsza zdolności kredytowej i ułatwia planowanie budżetu ze względu na stałe, przewidywalne koszty.Dzięki temu możesz zbudować firmową flotę w bardzo korzystnej cenie i bezproblemowo wymieniać ją
co kilka lat.