Najczęściej zadawane pytania - Wypożyczalnia samochodów sportowych i vanów Gorlice
Jak zarezerwować samochód?

Rezerwacji samochodu można dokonać przez panel rezerwacyjny, telefonicznie, mailowo lub kontaktując się z nami poprzez Facebook’a lub Instagrama.

Jakie dokumenty wymagane są do wynajęcia samochodu?

Do wynajęcia potrzebne jest ważne prawo jazdy, dowód osobisty lub inny aktualny dokument identyfikacyjny. 

Z jakim minimalnym wyprzedzeniem mogę dokonać rezerwacji?

Minimalne wyprzedzenie wynosi około 1.5h, jednak w przypadku chęci zarezerwowania auta “na już” w godzinach 19:00 – 08:00 zalecamy potwierdzenie takiej rezerwacji drogą telefoniczną. Złożenie rezerwacji przez system rezerwacji online nadaje jej status “do potwierdzenia” i jeśli żaden z naszych pracowników jej nie zobaczy to wynajem się nie odbędzie.

Czy mogą Państwo podstawić samochód w wybrane przeze mnie miejsce?

Tak, podstawiamy auta pod dowolny adres. Na terenie Gorlic podstawienie oraz zwrot samochodu odbywają się bez dodatkowych kosztów, natomiast wyjeżdżając poza Gorlice koszt podstawienia/zwrotu wyliczany jest według stawki za kilometr. Stawka z kolei różni się w zależności od modelu samochodu i waha się między 2 zł a 6 zł netto / km.

Czy możliwy jest wynajem samochodów bez limitu kilometrów?

Podczas wynajmu można pokonać dowolną ilość kilometrów. Za kilometry powyżej określonego w umowie limitu przewidziana jest opłata dodatkowa. Limit kilometrów jest podany indywidualnie do każdego auta w zakładce “samochody”.

Czy do cen podanych na stronie należy doliczyć podatek?

Nie, ceny podane na naszej stronie to kwoty brutto, zawierają już podatek.

Czym jest kaucja i czy jest wymagana przy wynajmie samochodu?

Oferujemy możliwość wynajmu w wariancie z kaucją jak i bez kaucji. Obecność kaucji wpływa jedynie na cenę wynajmu. Co ważne, kwota kaucji nie jest jednoznaczna z wysokością udziału własnego. Kaucja nie jest wymagana przy wynajmie, ale zastrzegamy sobie możliwość wymagania jej w szczególnych przypadkach.

Czy jest możliwy wynajem z OC sprawcy?

Aktualnie nie posiadamy umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Taki wynajem jest możliwy tylko przy założeniu, że klient samodzielnie pokrywa koszta najmu i we własnym zakresie zwraca się do ubezpieczyciela o ich zwrot.

Czy mogę wykorzystać samochód do jazdy po torze?

Nie akceptujemy wykorzystywania naszych samochodów do jazdy po torze, udziału w testach oraz wyścigach.

W jakich godzinach można wynająć i zwrócić samochód?

Nie ma ograniczeń co do godziny odbioru/zwrotu auta.